Quady

Firma ABASQUAD oferuje Państwu możliwość wynajęcia Quadów marki Kymco, które uatrakcyjnią organizowaną przez Państwa imprezę lub będą ciekawym dodatkiem dla Klientów w konkursach konsumenckich.

Quady
Istnieje możliwość zorganizowania jazd Quadami w dowolnym miejscu w Polsce bez względu na warunki pogodowe (uczestnicy otrzymują ubrania ochronne).

Pojazdy te dostarczają ogromnej dawki zabawy i adrenaliny. Podczas jazdy można wypróbować swoje umiejętności wprawnego kierowcy jak i również na tych maszynach możesz rozpocząć swoja przygodę z motoryzacją. Kierować taką maszyną można nauczyć się w parę minut, nawet, jeśli nigdy nie jeździłeś i nie masz prawa jazdy.

Quady Warszawa
Oferowane modele to Kymco MXU 300, MXU 150, : hamulec, bieg wsteczny, automatyczna skrzynia biegów zupełnie wystarczą, aby dobrze się zabawić. Łatwość obsługi to zaleta, z której skorzystają Panie i udowodnią, że taka maszyna to nic strasznego.

Jazda quadem odbywa się po specjalnie do tego celu przygotowanym torze, który jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa w dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Przed jazdą każda osoba zostaje indywidualnie przeszkolona.

Opierając się na doświadczeniu naszej firmy w organizacji różnego rodzaju pikników czy imprez dla klientów, szczególnie polecamy wynajmem quadów jako główną atrakcję. Gwarantujemy udaną imprezę i zadowolonych klientów.

919237_203209716469444_1423121955_o
Koszty wynajmu Quadów:

  • Wynajem 1 quada na 1 godzinę – 200zł netto.
  • Wynajem 1 quada na imprezę trwającą około 5 godzin – 700zł netto.
  • Wynajem 1 quada dla dzieci – 450zł netto.

Imprezy na terenie kraju ceny ustalane indywidualnie, w zależności od scenariusza, ilości uczestników itp.

Do kosztów imprez wyjazdowych należy doliczyć transport quadów 1,80zł/km netto, koszt obsługi instruktorskiej 200zł/dzień netto (jeden instruktor obsługuje maksymalnie 4 quady).