Co robimy czyli o naszej pasji

Opowieść o naszej pasji należy rozpocząć krótko. Nasza pasja to motoryzacja. Przede wszystkim uwielbiamy pojazdy posiadające 4 koła. Idealnie gdy wszystkie z nich są napędzane (czyli tzw. 4×4 lub 4WD), choć lubimy też te z napędem na 2 koła. Od wielu lat doskonalimy swoje umiejętności w wielu różnych dziedzinach motoryzacji. Jeździmy w rajdach płaskich, rajdach terenowych, rajdach przeprawowych, a w przerwach zabieramy w teren nasze quady i buggy.

Uwielbiamy wyzwania. Trudne warunki w terenie lub śliska droga to nasz żywioł. Hart ducha jaki ukształtowały w nas wyprawy offroad’owe czy umiejętność kalkulowania ryzyka zdobyta w rajdach płaskich to elementy, które wciąż uwielbiamy doskonalić. Najlepszymi dowodami naszych kompetencji są częste prośby dziennikarzy o wypowiedź w roli eksperta na tematy dotyczące techniki jazdy i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

wypowiedź dla Polskiego Radia Czwórka

Doświadczenia zdobyte przez lata pozwalają nam z łatwością dopasować się do Państwa oczekiwań. Jesteśmy zespołem szybko działającym i dostosowującym się do potrzeb klienta. Organizujemy niezapomniane imprezy na quadach, wyprawy samochodami terenowymi oraz dajemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą samochodu rajdowego Peugeot 106 Rallye/S16 lub Subaru Impreza GT/WRX STI. Organizujemy dla naszych klientów najlepsze przejazdy quadem przez wodę, terenówką przez bajoro, wyprawy quadami po kraju, sprawimy, że quad stanie się twoim sposobem na życie. Organizujemy zawody samochodami rajdowymi po zamkniętych torach, oraz rajdy przeprawowe samochodami terenowymi i quadami.

Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z Abasquad!

Ofertę skierowaną do firm znajdziesz tu!
Klientów indywidualnych zachęcamy do skorzystania z opcji kupna Vouchera online!