Oferta dla Firm

Jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy zrealizować Państwa scenariusz w wybranym przez Was miejscu lub zaproponować jeden z Naszych. Jesteśmy mobilni. Jeździmy po całym kraju. Robiliśmy imprezy zarówno nad morzem jak i w górach. Odległość nie jest dla nas problemem. Jesteśmy niezależni. Mamy bogatą ofertę własnego sprzętu. Możemy zaproponować scenariusze z wykorzystaniem samochodów terenowych, rajdowych, quadów oraz buggy.

Rajdówki - oferta dla firm

Samochody terenowe to Nissan Patrol GR/GR-long/K-260Mitsubishi L-200 / Nissan Navara– to samochody, które swoją niezawodnością i niesamowitymi możliwościami są wstanie bez problemu pokonać prawie każdy teren a Państwo pod okiem naszych instruktorów również będą mieli możliwość przeżycia niesamowitej przygody.

Odbiór Gości - oferta dla firm

Przykładowy scenariusz z wykorzystaniem samochodów terenowych

Robimy rajd samochodami terenowymi połączony z nauką jazdy w terenie.

Impreza ma charakter rajdu przeprawowego gdzie uczestnicy otrzymują roadbook i nawigują pokonując wyznaczoną trasę pod czujnym okiem instruktorów. Na trasie będą przygotowane punkty kontroli przejazdu, na każdym z takich punktów każda załoga musi zebrać pieczątkę oczywiście bez pomocy innych samochodów ( każda pomoc będzie karana odjęciem punktów za zdobycie pieczątki) w trakcie trasy dojedziemy do odcinka specjalnego i tam każdy z uczestników będzie miał przejazd zapoznawczy,  a następnie każdy z uczestników przejedzie na czas. Czasy liczą się do punktacji za zdobyte pieczątki.

Przerwa w szkoleniu - oferta dla firm

Część praktyczna szkolenia off-road  około 4 godzin  jazdy w terenie

  • Szkolenie off road w zakresie techniki  pokonywania drobnych przeszkód terenowych (teren podmokły, piaszczysty, kamienisty)
  • Zastosowanie podstawowych narzędzi off-road
  • Wydostanie się z opresji terenowej bez pomocy osób trzecich
  • Zagrożenia i niebezpieczeństwa podczas pokonywania przeszkód off-road