Mniejsze imprezy 4×4

Oferujemy możliwość skorzystania z jazdy w terenie Naszymi Zabawkami w bardzo przystępnych cenach. Może to być przygoda dla Ciebie lub wyśmienity prezent/niespodzianka dla bliskiej osoby. Organizujemy imprezy 4×4 z wykorzystaniem dowolnego z naszych sprzętów.

1-godzina Jazda w terenie za kierownicą Nissana Patrola

Wjazd w wode

Przygoda za kierownicą samochodu terenowego z napędem na 4 koła to prezent, który dostarczy Ci ogromnej adrenaliny i satysfakcji z pokonania wymagającej trasy. Wyrusz Nissanem Patrolem,po przygodę! Gwarantujemy znakomicie przygotowany samochód Nissan Patrol k 260 lub Nissan Patrol GR, podczas jazdy jesteście pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej, która zadba o wasze bezpieczeństwo, ale przede wszystkim pokaże wam ogromne możliwości samochodów oraz najważniejsze dobrą zabawę i zastrzyk adrenaliny.

Cena: 399 PLN Brutto

1-godzina Jazda w terenie za kierownicą Buggy

Połączenie samochodu terenowego i Quada!!! Napęd na 4 koła zwinność Quada oraz mała waga sprawiają, że Buggy radzi sobie znakomicie w terenie. Czeka Cię godzinne szaleństwo tą zwinną maszyną! Przejazd po trudnym terenie, pozwoli poznać możliwości tego pojazdu oraz da gwarancje wspaniałej przygody, której towarzyszy duża dawka adrenaliny.

Cena: 399 PLN Brutto

1-godzina Jazda w terenie za kierownicą Quada

Quad

Jazda quadem może odbywać się po specjalnie przygotowanym torze, proponujemy natomiast wyjazd w teren gdzie w pełni można sprawdzić możliwości quada oraz swoje umiejętności.

Cena: 170 PLN Brutto za 1h lub 300 PLN Brutto za 3h